Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 23.04.2021, 15:08
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Фінансовий звіт

"Гаряча лінія"

Інклюзія

Годинник

Комишня:

Пошук

Зворотній зв'язок

Ми на карті району

Комишня
Комишня на карті Миргородського району

Друзі сайту

Календар

Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

ЗНО 2018

Інформація про школу

 

Комишнянська загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів Миргородської районної ради
Презентація школи
 
Рік заснування

1938. У 1988 році було завершено будівництво нового приміщення середньої загальноосвітньої політехнічної школи, на базі якого здійснюється навчально-освітня діяльність на сьогодні. 

Директор школи Павленко Ніна Миколаївна, за фахом учитель української мови та літератури, вчитель вищої категорії, відмінник освіти України, Старший учитель, керує закладом  з 2011 року.
Контингент учнів В школі навчається 144 учні.
Профільне навчання У 10 та 11  класах навчально-виховний процес здійснюється за інформаційно-технологічним та трудовим профілями (підготовка операторів комп’ютерного набору та трактористів із врученням посвідчень по здобуті професії)
Педагогічний колектив

    Навчальний заклад повністю забезпечений педагогічними кадрами.  У школі працює 24 педагогічні працівники.                                              

Освітній рівень педагогічних працівників: мають вищу освіту 24 учителі. Учитель хімії  Хазай Н.В. має другу вищу освіту за фахом «учитель математики», учитель історії Глушко Л.І. має другу вищу освіту за фахом «учитель російської мови та літератури», учитель початкових класів Чупайда І.В., маючи освіту за спеціальністю «учитель історії» , має вищу освіту за фахом «учитель початкових  класів»; учитель української мови та літератури Олексенко С.О. має другу вищу освіту за фахом "учитель російської мови та літератури"

 Кваліфікаційні категорії учителів: Спеціаліст вищої категорії - 15 учителів; Спеціаліст першої категорії - 5; Спеціаліст  - 3; звання "Старший учитель" - 11; Вчитель - методист - 1.

Творчий потенціал

Проблеми, над якими працює школа:

 1. Впровадження нових освітніх та інформаційно-комп’ютерних технологій навчання з метою досягнення учнями європейського рівня якості освіти.

2. Становлення моральних цінностей дитини через повагу до цінностей сім’ї, традицій і звичаїв українського народу. 

Місія школи – формування і розвиток високоінтелектуальної, свідомої особистості з громадянською позицією, готовою до конкурентного вибору свого місця в житті.

У школі напрацьовано певний досвід із впровадження:

- «Проектної  технології  на  уроках  геометрії». (вчитель математики Смага В.Є.(вища категорія)),

-  «Мультимедійні  технології та презентації на уроках худ. культури і  образотворчого мистецтва». ( вчитель образотворчого мистецтва  С.О.Олексенко ( І категорія)).

- «Технологія  програмованого  навчання.  ІКТ-технології  та презентації на уроках фізики.»(вчителі фізики та інформатики Кожукало О.В.)).

- «Ігрові технології навчання на уроках  в початковій школі»    (вчитель вищої категоріі Пестич Г.М.))

- «Інтерактивні технології.»(вчитель світової літератури Усик І.М.(вища категорія)).

- «Проектні технології у виховній роботі».(вчитель вищої категорії,ЗВР ЯкименкоТ.В.)).

- «Технології  індивідуалізації  навчання  на  уроках  фізики».(вчитель вищої категорії Клименко М.М.)).

Гурткова робота

Позаурочною роботою охоплено 59% учнів. Результати гурткової роботи:

- роботи, представлені вихованцями туристсько-краєзнавчого гуртка«Відродження» на обласний конкурс «Історія міст і сіл України», стали лауреатами;

- вихованці вокального гуртка єактивними учасниками щорічних  районних оглядів-конкурсів художньої самодіяльності «Веселка»;

- Пелешенко Ірина, учениця 10 класу завоювала І місце у районному етапі обласного конкурсу відеороликів, презентацій та буктрейлерів, який проводиться щорічно з метою виявлення і підтримки талановитих дітей та учнівської молоді, розвитку їх обдарованості, обміну досвідом, розвитку медіаосвіти, виховання любові до рідного слова; 

- вихованці шкільного театрального колективу "Чураївна" є щорічними призерами огляду - конкурсу театральних колективів;

- команди старшої та середньої вікової груп займають призові   місця у районних змаганнях зі спортивного орієнтування.

- Рій "Сердюки" щороку беруть участь всеукраїнській дитячо-юнацькій військово - патріотичній грі «Сокіл» («Джура») і займають призові місця на різних етапах залікових змагань;

- юні лісівники шкільного лісництва "Дубок" беруть активну участь у різноманітних обласних та всеукраїнських фестивалях, проводять екологічні акції, саджають дерева, мають посаджений своїми руками ліс;

- кожного року команда лідерів учнівського самоврядування бере активну участь в обласному проекті лідерів учнівського самоврядування "Ми віримо в гарне майбутнє. В різних номінаціях займала призові місця ("Чисте довкілля - здорова нація" - ІІІ місце; "Я - громадянин і патріот держави" - ІІ місце);

- вихованці школи були залучені до міжнародних проектів: "Розбудова миру та профілактика конфліктів за допомогою медіації..." та "Протидія насильству та торгівлі людьми"

- Команда нашої школи «Люди Z» перемогла у І (відбірковому) етапі фестивалю-конкурсу «ГуморFEST».

Матеріально-технічне забезпечення

    Навчальна площа школи становить  2500 м2.

    У школі діють навчальні кабінети, обладнані відповідно до вимог. Це два кабінети інформатики, фізичний, хімічний, біологічний, математичний, географічний, історичний, кабінет світової літератури, української мови та літератури, виробнича майстерня комбінованого типу, спортивний та актовий зали, бібліотека, їдальня та спальня для дітей 6-річного віку. Площа навчальних кабінетів становить 1770 м2., що відповідає санітарно - гігієнічним вимогам.

    Навчальні кабінети забезпечені навчальними таблицями, дидактичним матеріалом для здійснення індивідуального навчання, електронними програмами з предметів для використання на мультимедійних носіях.

    Кожен кабінет має перспективну програму розвитку та план роботи на навчальний рік, у які входить  навчальна робота кабінетів, заходи з позакласної роботи, зміцнення матеріальної бази, робота з обдарованими учнями.

    Спортивний зал має необхідне спортивне обладнання для проведення уроків фізичного виховання. У роздягальні встановлена душова кабінка та бойлер для нагрівання води для здійснення санітарно-гігієнічних заходів.

    Актовий зал на 100   посадочних місць обладнаний акустичною системою, екраном, фонограмами та музичними інструментами – баяном та піаніно.

     У шкільній їдальні на 80 посадочних місць встановлено дві електроплити, два холодильники, електром’ясорубка, водонагрівач, два комплекти посуду.

     Комбінована майстерня налічує  15 деревообробних верстатів та 15 верстатів для роботи по металу, електроточило, токарний та фрезерний станки, необхідні ручні інструменти.

      

                               

                                                     

Презентація  Комишнянської ЗОШ І - ІІІ ступенів (скачати)