П`ятниця, 23.04.2021, 13:49

ДПА і ЗНО

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (пробне ЗНО) проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Пробне ЗНО є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб.

ВАРТІСТЬ ПРОБНОГО ЗНО -141 грн.

РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ ЗНО-2020

НА САЙТІ ХРЦОЯО

ZNO-KHARKIV.ORG.UA

03-24 СІЧНЯ 2020 РОКУ

ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ

Під час реєстрації на пробне ЗНО учасник самостійно обирає округ проходження пробного ЗНО

Полтавська область: Гадяч, Карлівка, Кобеляки, Кременчук, Лубни, Миргород, Пирятин, Полтава

Сумська область: Глухів, Конотоп, Охтирка, Ромни, Суми, Шостка

Харківська область: Балаклія, Ізюм, Красноград, Куп’янськ, Лозова, Харків, Чугуїв

КАЛЕНДАР ПРОБНОГО ЗНО-2020

ПРОВЕДЕННЯ:

21 БЕРЕЗНЯ

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

28 БЕРЕЗНЯ

АНГЛІЙСЬКА МОВА

БІОЛОГІЯ

ГЕОГРАФІЯ

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

МАТЕМАТИКА

ФІЗИКА

ХІМІЯ

НІМЕЦЬКА МОВА ФРАНЦУЗЬКА МОВА

ІСПАНСЬКА МОВА

ПРО ПРОБНЕ ЗНО-2020(скачать презентацію)

МОН України оприлюднило наказ  № 940 від 16 вересня 2015 року:

Про проведення державної підсумкової атестації  учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році

м. Київ

Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 30 грудня 2014 року № 1547, зареєстрованого  в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року за № 157/26602

НАКАЗУЮ:

1. Провести з 10 по 20 травня 2016 року державну підсумкову атестацію випускників загальноосвітніх навчальних закладів І ступеня з трьох предметів.
  2. Провести з 1 по 10 червня 2016 року державну підсумкову атестацію випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня з трьох предметів.
  3. Провести з 16 по 30 травня 2016 року державну підсумкову атестацію випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня з трьох предметів у формі  (ЗНО) зовнішнього незалежного оцінювання.
  4. Затвердити переліки навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація, що додаються.
  5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на  заступника Міністра Полянського

Міністр                                                                                                  Сергій Квіт

Наказ Міністерства освіти і науки України
16.09. вересня 2015 року №940

Перелік навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів І ступеня у 2015/2016 н.р.
з 10 по 20 травня 2016 року

• Українська мова
  • Літературне читання
  • Математика

Перелік навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня у 2015/2016 н.р.
з 1 по 10 червня 2016 року

• Українська мова
  • Математика
  • Українська література; Зарубіжна література; Іноземна мова; Історія України; Всесвітня історія; Правознавство. Практичний курс;  Географія; Біологія;  Хімія;  Фізика;  Інформатика; Мова національної меншини*; Інтегрований курс «Література»*  (випускники проходять ДПА з одного з зазначених предметів, який обирається педагогічною радою навчального закладу).

Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням або вивченням мов національних меншин

Перелік навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація випускників ЗНЗ ІІІ ступеня у 2015/2016 н.р.
у формі  (ЗНО) зовнішнього незалежного оцінювання

з 16 по 30 травня 2016 року

• Українська мова (ЗНО)
  • Іноземна мова, (ЗНО)
  • Математика чи Історія (на вибір) (ЗНО)

Рекомендації для учнів 9, 11 класів по підготовці до ДПА

Готуючись до державної підсумкової атестації з української мови, можете скористатися такими порадами.

1.             Складіть графік систематичного повторення вивченого матеріалу, раціонально використовуйте час.

2.             Ретельно повторіть орфографічні й пунктуаційні правила та винятки з них.

3.             Критично і вдумливо проаналізуйте помилки, яких найчастіше припускалися у своїх письмових роботах протягом року. Поміркуйте, чим вони спричинені.

4.             Систематично відвідуйте консультації, заздалегідь готуючи питання щодо незрозумілого матеріалу.

5.             Готуючись до ДПА в 9 класі (диктанту), ретельно перечитуйте тексти, списуйте їх або пишіть під диктовку когось із старших чи ровесників.

6.             Одинадцятикласникам слід частіше докладно переказувати тексти за складеним планом, звертаючи увагу на лексичні та граматичні помилки, змістове оформлення. (Скористайтеся текстами, поданими у пропонованому збірнику).

7.             Ведіть спеціальний зошит по підготовці до ДПА, записуйте, що вже опрацьовано і на що потрібно звернути увагу надалі.

8.             Виписуйте із текстів власні назви, слова-терміни та слова зі складними орфограмами.

9.             За потреби звертайтеся до словників, консультуйтесь з учителем-предметником.

10.          Умійте зняти втому (спілкування з друзями, батьками, прослухування музики, відпочинок на свіжому повітрі та под.).