П`ятниця, 23.04.2021, 13:21

Географічний

Усіх, хто любить географію,

запрошую до географічного кабінету Комишнянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст.

Світ мій, дзеркальце, скажи

І всю правду сповісти,

Чи є в світі щось миліше,

Щось найкраще та рідніше,

Ніж предмет  любимий мій –

Географія країн?

Слів немає.

Ти права, шановна пані,

Твій предмет ще греки знали.

Географія – найкраща,

Наймудріша, наймиліша,

Найцікавіша вона

І Платону й Цицерону,

Та і учневі любому.

Завідуюча кабінетом географії Якименко Тетяна Володимирівна

Освіта: Київський Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова географічний факультет спеціальність "Географія"

Місце роботи: Комишнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Посада: заступник директора з виховної роботи, вчитель географії

Кваліфікаційна категорія: вчитель вищої категорії, старший учитель

Географія ще за часів царської влади була в першій десятці шкільних предметів і мала досить великий авторитет. Причина проста: географія – це навколишня дійсність, а навколишнє середовище – це і є географія. Географічний кабінет займає провідну роль у вивченні курсу географії в школі. Ще в кінці ХІХ століття кабінети географії створювали в привілейованих школах царської Росії. На початку ХХ століття поширюється тенденція до викладання різних предметів в окремих кабінетах, що сприяло покращенню якості навчання цих предметів. М.М.Баранський (1888 – 1961) дуже високо оцінював наявність географічного кабінету в школі і вважав його "справжнім штабом” усієї роботи, резервом подальшого вдосконалення навчально-виховного процесу, підвищення якості знань, умінь і навичок учнів з географії.

Географічний кабінет обладнаний тематичними картами, змінними експозиційними стендами, різноманітним дидактичним матеріалом для підвищення якості викладання предмету та зацікавлення учнів у вивченні географії.

Моя колекція

Якщо ви володієте знанням, дайте іншим запалити від нього свої світильники.