П`ятниця, 23.04.2021, 15:07

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Матеріально-технічне забезпечення

Комишнянської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів відповідно до Статуту школи

(VІ. Матеріально-технічна база)

6.1. Матеріально-технічна база  навчального  закладу включає будівлі,  споруди,  землю,  комунікації, обладнання, транспортні засоби, службове житло,  інші матеріальні цінності, вартість яких відображено у балансі відділу освіти Миргородської райдержадміністрації.

6.2. Майно навчального закладу знаходиться в оперативному управління та перебуває в спільній комунальній власності територіальних громад, сіл та селищ району.

6.3. Навчальний заклад відповідно до чинного законодавства користується землею, іншими природними ресурсами і несе відповідальність за дотримання вимог та норм з їх охорони.

6.4. Відчуження основних фондів Навчального закладу здійснюється за рішенням Засновника.

6.5. Для   забезпечення  навчально-виховного   процесу  база навчального   закладу   складається   із   навчальних   кабінетів, комбінованої майстерні,    а також  спортивного і  актового   залів,   бібліотеки, архіву,  медичного і  комп'ютерного кабінетів,   їдальні   та   буфету,      приміщення  для інженерно-технічного  та навчально-допоміжного персоналу,  кімнати психологічного розвантаження, учительської кімнати.

6.6. Відповідно до рішення 7 сесії 5 скликання Комишнянської селищної ради  від "29" грудня 2006 р.навчальний  заклад  має  земельну ділянку площею 4,97 га,  де  розміщуються  спортивні  та географічний майданчики, навчально-дослідна ділянка,  зона відпочинку, господарські будівлі тощо.

Наявні    ресурси для організації освітнього процесу

Приміщення школи складається з однієї будівлі, яка введена в експлуатацію у 1988 році. Проектна потужність – 450 учнівських місць.

Приміщення та територія закладу відповідають державним санітарно-гігієнічним нормам щодо утримання загальноосвітніх навчальних закладів.

Навчальні класи та кабінети повністю забезпечені меблями.

Діє локальний водопровід.

Їдальня знаходиться на І поверсі. Наявне холодне водопостачання, необхідне технологічне обладнання. Приміщення їдальні розраховане на 80 місць.

У школі наявні навчальні кабінети: фізики, хімії, біології, географії, математики,  української мови та літератури, інформатики, ресурсна кімната,  зарубіжної літератури, кабінет психолога.   Всього класних кімнат – 15. Наявні  бібліотека,  спортивний зал, актова зала, стадіон з футбольним полем та полем для міні-футболу зі штучним покриттям.