П`ятниця, 23.04.2021, 15:07

МО вчителів початкових класів

Свято мами

Мама… Це прекрасне слово, яке промовив кожен із вас першим. Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово.

У мами найдобріші й найласкавіші руки, вони все уміють.

У мами найвірніше і найчутливіше серце, в ньому ніколи не згасає любов, доброта,ніжність.

06 березня учні 1- 4 класів вітали своїх мам на святі Весни – 8 Березня.

Зі сцени лунали палкі та щирі вітання, звернені до рідних матусь.

Любі мами,з вашим святом

Вас вітають хлопчики й дівчатка!

Ми вас, мами, зустрічаєм

І віршами, і піснями,

Ми вас дуже всіх кохаєм,

Наші рідні, ніжні мами.

Наприкінці свята, мами взяли участь у веселих конкурсах. А ще їх очікували сюрпризи – кожен клас приготував мамам подарунки, виготовлені власноруч та святковий стіл – із пирогами, печивом,цукерками та запашним чаєм.

"Знання і мудрість дарувати дітям" Портфоліо вчителя початкових класів Комишнянської ЗОШ І - ІІІ ступенів Пестич Г.М. (скачати)

"Наші домашні улюбленці" Збірка дитячих творів. Підготувала вчитель вищої категорії початкових класів Комишнянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів  Пестич Г.М. (скачати)

Виховний захід  для учнів початкових класів  (по профілактиці інфекційних захворювань) «Чистота – запорука здоровя» (Класовод Пестич Г.М.) (скачати)