П`ятниця, 23.04.2021, 14:29

МО вчителів природничо - математичних дисциплін

Математика

Хто у дитинстві займається математикою, той розвиває увагу, тренує мозок, волю, виховує в собі наполегливість  і завзятість у досягненні мети.

А. Марушкевич

Підсумком лютого стала декада математики. Хто вважав математику сухою наукою, побачив, що вона може бути цікавою і веселою. Під час декади учні готували   і розгадували ребуси та кросворди, брали участь у різних змаганнях. Це математичні естафети, конкурси та змагання команд «Ерудит-шоу», «Математичні перегони»,  «Скарби країни Всезнайленд ». Зацікавили учнів завдання на розвиток логічного мислення, на концентрацію уваги, різні математичні  цікавинки та фокуси. Найактивнішими  учасниками виявилися  учні 5 класу.

Хімія та біологія

вчитель Хазай Н.В

Збережемо первоцвіти рідного краю (презентація) ПЕРЕГЛЯНУТИ

День Землі 2020: Що потрібно знати про цю подію  Презетація переглянути

Щороку 22 квітня відзначається День Землі, який ознаменував початок сучасного екологічного руху в 1970 році.

Хімічні явища та реакції, що їх  супроводжують. Розробка відкритого уроку хімії у 7 класі та презентація до нього. ( скачать)

Презентація "Екологічної стежки" (Перший етап виховного проекту)(скачать) Коментар до презентації переглянути