Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 23.04.2021, 14:10
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Фінансовий звіт

"Гаряча лінія"

Інклюзія

Годинник

Комишня:

Пошук

Зворотній зв'язок

Ми на карті району

Комишня
Комишня на карті Миргородського району

Друзі сайту





Календар

Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

ЗНО 2018

Наші досягнення

ПЕРЕМОЖЦІ

предметних олімпіад та конкурсів!

2020 - 2021 н.р.

Взяли участь та стали переможцями у ІІ (районному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, який було проведено 4 грудня 2020 року в онлайнформаті, учні нашої школи:

Ботуз Анастасія, учениця 7 класу - ІІ місце (вч. Олексенко С.О.);

Канцібер Альвіна, учениця 8 класу - ІІІ місце (вч. Ніколаєнко Л.В.).

ПЕРЕГЛЯНУТИ

 Взяли участь та стали переможцями у ІІ (районному) етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який було проведено в онлайнформаті, учні нашої школи:

Ботуз Анастасія, учениця 7 класу - І місце (вч. Олексенко С.О.);

Латюк Анна, учениця 2 класу - ІІ місце ( вч. Чупайда І. В.);

Дубовицька Юлія, учениця 8 класу - ІІ місце (вч. Ніколаєнко Л.В.);

Філатова Яна, учениця 11 класу - ІІІ місце (вч. Ніколаєнко Л.В.). 

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Вітаємо!

Переможець  ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з географії та астрономії

за зайняті ІІІ місця, учня 11 класу Пазину Юрія та його наставників Якименко Т.В. і Клименка М.М.!

 

За результатами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад учні нашої школи досягли успіхів в інтелектуальних змаганнях з таких предметів:

географія (учитель Якименко Т.В.): Пазина Юрій (11 клас) - І місце;

                                                             Смага Владислав (8 клас) – ІІІ місце;

                                                             Топух Аліна (10 клас) - ІІІ місце;

французька мова (учитель Цись Т.М.): Пелешенко Ірина (10 клас) – ІІ місце;

                                   (учитель Силка Н.І.): Котова Тетяна (8 клас) – ІІ місце;

англійська мова ( учитель Цись Т.М.): Філатова Яна (10 клас) – ІІ місце;

математика (учитель Якименко В.І.): Ботуз Анастасія (6 клас) – І місце;

                                                                Пазина Юрій (11 клас) - ІІ місце$

астрономія (учитель Клименко М.М.): Пазина Юрій (11 клас) - І місце;

                                                                  Філатова Яна (10 клас) – І місце;

біологія (учитель Хазай Н.В.): Філатова Яна (10 клас) – І місце;

 

ПЕРЕМОЖЦІ 2017 - 2018!

13 лютого відбувся конкурс читців "Тарасовими шляхами", призерами якого стали:

Голомис Аліна (10 клас) - ІІ місце;

Пелешенко Ірина (8 клас) - ІІ місце;

Кравченко Арсеній (5 клас) - ІІІ місце.

Вітаємо, бажаємо нових творчих звершень!

 

Свириденко Анжела (10 клас, вчитель Цись Т. М.), Гульбич Вікторія (11 клас, вчитель Силка Н.І.) стали переможцями конкурсу читців «Поезія народів світу», організованого кафедрою романо – германської філології Луганського національного університету імені Тараса Шевченка в номінаціях, відповідно, «За артистизм» та «За вміле використання виразних засобів» та отримали сертифікати учасників

Вітаємо

Пазину Юрія,

учня 9 класу Комишнянської ЗОШ І-ІІІ ст. за зайняте ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. (відділення Наук про Землю, секція: Географія та ландшафтознавство) та  за зайняте ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з географії.

Бажаємо успіхів та нових перемог!

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ (районного) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД

2016 – 2017 навчального року

Переможець  (І місце з астрономії) ІІІ (обласного)  етапу предметних олімпіад у 2016 - 2017 н.р.,

учень 11 класу Страшко Сергій ( вчитель Клименко М. М.)

Призер (ІІІ місце з географії) ІІІ (обласного)  етапу предметних олімпіад у 2016 - 2017 н.р.,

учень 8 класу Пазина Юрій ( вчитель Якименко Т.В.)

СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ

Філатова Яна  (7 клас) - ІІІ   місце в олімпіаді з української мови та літератури  ( вч. Ніколаєнко Л.В.)

Страшко Сергій  (11 клас) – І місце в олімпіаді з української мови та літератури  (вч. Ніколаєнко Л.В.)

 

Пестич Владислав (11клас) - ІІ місце з історії ( вч. Глушко Л.І.)

 

Пазина Юрій (8 клас) - І місце з української мови та літератури ( вч. Павленко Н.М.)

 

Гульбич Вікторія ( 10  клас) – ІІІ місце з екології  (вч. Хазай Н.В.)

Страшко Сергій  (11 клас) – І  місце з інформатики (вч. Кожукало О.В.)

 

Филонич Катерина ( 6 клас) – ІІІ місце в мовно - літературному конкурсі ім. Т.Г.Шевченка  (вч. Ніколаєнко Л.В.)

Філатова Яна  (7 клас) - І   місце в мовно - літературному  конкурсі ім. Т.Г.Шевченка  ( вч.Ніколаєнко Л.В.)

 

Пазина Юрій (8 клас) - ІІ місце з історії ( вч.Глушко Л.І.)

 

Страшко Сергій  (11 клас) – ІІ місце з математики (вч. Якименко В.І.)

 

Прикипіло Андрій ( 8 клас) – ІІ місце з французької мови  (вч. Силка Н.І.)

Гульбич Вікторія ( 10  клас) – ІІ місце з французької мови  (вч. Силка Н.І.)

 

Свириденко Анжела ( 9 клас) – ІІІ місце з французької мови  (вч. Цись Т.М.)

Бородавка Аліна ( 11 клас) – ІІ місце з французької мови  (вч. Цись Т.М.)

 

Косинська Альона (9 клас) – ІІ місце з трудового навчання (вч. Глушко Л.В.) 

Призер (ІІ місце з астрономії) ІІІ (обласного)  етапу предметних олімпіад у 2015 - 2016 н.р.,

учень 10 класу Страшко Сергій ( вчитель Клименко М. М.)

 ІІІ місце у районному конкурсі читців «Тарасовими шляхами» зайняла  учениця 6 класу Пелешенко Ірина (вчитель Ніколаєнко Л.В.)

Призери (ІІІ місце) обласних зональних змагань з волейболу серед дівчат в залік обласної Cпартакіади школярів 2015 - 2016 н.р. 

Команда волейболісток Комишнянської ЗОШ І - ІІІ ступенів посіла І місце в змаганнях з волейболу (серед дівчат) в залік районної Спартакіади школярів 2015 - 2016 н.р..

Ми є переможцями  ІІІ-го (обласного) етапу фестивалю-конкурсу учнівських проектів самоврядування “Ми віримо в гарне майбутнє” серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Наш проект "Я - громадянин і патріот держави" в номінації "Я - громадянин України" зайняв ІІ місце.

 

Призери районних олімпіад 2015 року

Ось уже вкотре  обдаровані учні нашої школи виборюють перемоги в ІІ ( районному) етапі предметних олімпіад, де посіли 35 призових місць.

Коломатченко Руслана (11 клас) - І   місце з української мови ( вч.Ніколаєнко Л.В.)

Бородавка Аліна (10 клас) - ІІІ  місце з української мови ( вч.Ніколаєнко Л.В.)

  Гульбич Вікторія (9 клас)  – ІІІ місце з хімії (вч.Хазай Н.В.)        

  Коломатченко Руслана (11 клас) - ІІ  місце з екології ч.Хазай Н.В.)

Пестич Владисла (10 клас)  – ІІІ місце з  географії (вч. Якименко Т. В.)

   Коломатченко Руслана (11 клас) - ІІ  місце з географії (вч. Якименко Т. В.) 

        

     Дубина Юлія (11 клас) – І місце з економіки (вч. Якименко Т. В.)

 Бородавка Аліна (10 клас)  – ІІ місце з економіки (вч. Якименко Т. В.)

 

               Страшко Сергій (10 клас) – І місце з математики (вч. Якименко В.І.)

                 Пазина Юрій  (7 клас) – ІІІ місце з математики (вч.Якименко В. І.)

Цигипало Олена (11 клас) - І місце з астрономії (вч. Клименко М. М.)

Страшко Сергій (10 клас) – І місце з астрономії  (вч. Клименко М. М.)

Бешта Вячеслав (9 клас) – ІІІ  місце з фізики (вч. Клименко М. М.)

 

Страшко Сергій (10 клас)  – ІІ  місце з  фізики (вч. Пелих Р.В.)

Цигипало Олена (11 клас) – І місце з фізики (вч. Пелих Р.В.) 

 

 Манько Максим (8 клас)  – ІІ місце з математики (вч. Смага В.Є.)

    Цигипало Олена (11 клас) – ІІ  місце з математики (вч. Смага В.Є.)

                 Гульбич Вікторія ( 9 клас)  – ІІ  місце з французької  мови (вч. Силка Н.І.)

       Цигипало Олена (11 клас)  – І місце з французької мови (вч. Силка Н.І.)

 Свириденко Анжела (8 клас) - ІІ місце з  французької мови (вч.Цись Т.М)

           Бородавка Аліна (10 клас)  - Імісце з французької мови (вч.Цись Т.М)

                 Євдошенко Маргарита (10 клас)  – ІІ місце з англійської мови ( вч. Цись Т. М.)

     Коломатченко Руслана (11 клас)  – ІІ  місце.

 Страшко Сергій (10 клас) – І місце з інформатичних технологій (вч. Кожукало О.В.)

  Пестич Ірина (11 клас) – ІІІ  місце з інформатичних технологій (вч. Кожукало О.В.)

Носик Євгенія (9 клас)  – ІІ місцез правознавства (вч. Глушко Л.І.)

 Бешта Вячеслав (9 клас) – ІІІ місце з історії (вч. Глушко Л.І.)

Косинська Альона (8 клас)  – ІІ місце з трудового навчання (вч. Глушко Л. В.)

 Дубина Юлія (11 клас) – ІІ місце з трудового навчання (вч. Глушко Л. В.)

Призери конкурсу МАН, конкурсів з української мови імені П. Яцика та Т. Г. Шевченка:

Філатова Яна (6 клас) – ІІ місце в конкурсі ім. П. Яцика (вч. Ніколаєнко Л.В.)

  Пестич Ірина (11 клас) – ІІІ місце в конкурсі ім. Т. Г. Шевченка   (вч. Ніколаєнко Л.В.) 

 

  Шиманська Ірина (9 клас) – ІІ місце в конкурсі  ім. П. Яцика (вч. Павленко Н.М.)

            Пазина Юрій ( 8 клас) – І місце в конкурсі ім. Т.Г.Шевченка  (вч. Павленко Н.М.)

Дубовицька Юлія (3 клас) - І  місце в конкурсі ім.  Т.Г.Шевченка (вч. Чупайда І. В.)

          Дубина Юлія (11 клас)  - І місце  в науковій роботі з біології (вч. Хазай Н. В.)

Випускники - медалісти 2015 року

Золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» нагороджено :

- Кожукало Дарину Олександрівну;

- Ребрик Оксану Валентинівну.

 Срібною медаллю «За досягнення у навчанні»:

- Цися Тараса Сергійовича;

- Яворовську Вікторію Василівну.<