П`ятниця, 23.04.2021, 13:42

Правила прийому до закладу освіти

У СТАТУТІ закладу зазначено:

"...2.5. Зарахування  учнів  до навчального закладу здійснюється за наказом директора на підставі заяви  батьків  або осіб,  які їх замінюють, а також свідоцтва  про  народження  (копії),  паспорта,  медичної  довідки встановленого зразка,  документа про наявний рівень  освіти  (крім дітей, які вступають до першого класу).

У разі  потреби  учень  може  перейти  протягом будь-якого  року   навчання   до   іншого   навчального   закладу.

Переведення  учнів  до  іншого навчального закладу здійснюється за наявності особової справи учня встановленого Міністерством  освіти і науки України зразка..."

ПОРЯДОК
зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти
ПЕРЕГЛЯНУТИ