П`ятниця, 23.04.2021, 14:18

Шкільні кабінети

У школі діють навчальні кабінети, обладнані відповідно до вимог. Це два кабінети інформатики, фізичний, хімічний, біологічний, математичний, географічний, історичний, кабінет світової літератури, української мови та літератури.

Навчальні кабінети забезпечені навчальними таблицями, дидактичним матеріалом для здійснення індивідуального навчання, електронними програмами з предметів для використання на мультимедійних носіях.

Кожен кабінет має перспективну програму розвитку та план роботи на навчальний рік, у які входить  навчальна робота кабінетів, заходи з позакласної роботи, зміцнення матеріальної бази, робота з обдарованими учнями.

До послуг дітей та школярів два комп’ютерних класи із 35 комп’ютерами, окрім цього ще 7 комп’ютерів установлено в кабінеті фізики, 3 – у виробничій майстерні, 1- у кабінеті світової літератури, у кабінетах хімії та інформатики встановлено мультимедійні комплекси. Кабінет директора, заступників директора, діловод теж забезпечені комп’ютерами. У середньому на один комп’ютер припадає 4 учні.

У кабінетах хімії, фізики, інформатичному, у майстерні, на сходових переходах розміщені правила та інструкції з пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Кожним учителем-предметником проводиться інструктаж перед виконанням завдання лабораторної або практичної роботи, зміною видів діяльності на уроках трудового навчання , фізкультури, хімії, біології, фізики, інформатики, про що робляться відповідні записи в журналах інструктажів.